logo


____________________________________________________________________________________________________________


Obsługiwane przez nas uroczystości to między innymi:


* wesela, poprawiny,
* plenery (festyny miejskie, Dożynki, itp.) [nagłośnienie oraz pozostałe zaplecze sprzętowe zapewniane przez Organizatora],
* zabawy taneczne (zabawy karnawałowe i andrzejkowe, dancingi, dyskoteki, itp.),
* jubileusze (urodziny, rocznice, itp.).Nasza oferta:

Oferowane przez nas usługi to połączenie muzyki 100% na żywo z profesjonalną obsługą konferansjerską. To, co robimy to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja i przyjemność, której oddajemy się z pełnym zaangażowaniem w wyjątkowy sposób prowadząc Państwa uroczystość tak, aby pozytywne wspomnienia pozostały w pamięci jak najdłużej.

Zdobyte na dziesiątkach imprez i wciąż poszerzane doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju uroczystości pozwoliło nam poznać gusta naszych odbiorców na tyle, aby móc na bieżąco dostosowywać repertuar i pozostałe atrakcje tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie ustalając wszystkie szczegóły z odpowiednim wyprzedzeniem. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Służymy pomocą w doborze piosenek na podziękowania i dedykacje.Oprawa muzyczna:

Specjalizujemy się w muzyce tanecznej rozrywkowej. Gramy i śpiewamy piosenki znane i te mniej w całkiem nowych, odświeżonych aranżacjach.

Nasz repertuar to wciąż poszerzająca się o nowe utwory muzyczna podróż od lat 80 - tych aż po najnowsze przeboje z radiowych notowań - od tanecznych klimatów dance, disco i pop, przez ostrzejsze brzmienia rockowe, po romantyczne ballady i starsze utwory biesiadne. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę każdemu, niezależnie od wieku   i upodobań muzycznych.

Co najważniejsze: utwory wykonywane są przez nas NA ŻYWO (z wykorzystaniem tzw. stylów automatycznego akompaniamentu).
Bloki muzyczne składają się najczęściej z 6 - 8 piosenek, po czym następuje 15 minutowa przerwa, jednak w zależności od sytuacji na parkiecie czy podawania posiłków czas ten może ulegać nieznacznym zmianom.

Podczas przerw odtwarzana jest muzyka umilająca gościom czas przy stołach.Atrakcje:

Oprawę muzyczną urozmaicamy licznymi konkursami z zabawnymi nagrodami oraz animacjami w trakcie bloków muzycznych (wężyki, układy choreograficzne, przebieranki, itp.).

A jeśli na swojej uroczystości przewidujecie Państwo grupkę dzieci istnieje możliwość poprowadzenia bloku tematycznego z udziałem "Kaczora Donalda" (opcja dodatkowo płatna, szczegóły mailowo bądź telefonicznie).Ramy czasowe:

Ramy czasowe obsługiwanych przez nas uroczystości kształtują się następująco:
* wesele 1 - dniowe: do godziny 2:00 bądź 3:00 (w zależności od godziny rozpoczęcia),
* wesele 2 - dniowe: 1. dzień - do godziny 2:00 bądź 3:00 (w zależności od godziny rozpoczęcia); 2. dzień - do godziny 22:00,
* zabawy taneczne: 8 godzin,
* pozostałe uroczystości (jubileusze, plenery): do ustalenia indywidualnego.

Oczywiście powyższe ramy czasowe są podane orientacyjnie - istnieje możliwość manewrowania (np. skracanie jednego dnia na poczet przedłużenia drugiego, itp.) bądź przedłużenia ponad ustalone ramy czasowe za dopłatą.Transport:

Transport do 50 km do miejsca wykonywania usługi od naszej siedziby (Świerklany) GRATIS!
Gramy tylko na terenie województwa śląskiego.
Jak zamówić:

Jeżeli to nasz zespół ma zapewnić oprawę muzyczna Państwa uroczystości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu określenia dostępności terminu.

Osobom zainteresowanym istnieje możliwość wysłania na adres e-mail pliku ze szczegółową ofertą weselną obejmującą aspekty organizacyjne nie ujęte na naszej stronie internetowej.

Informujemy, iż przyjmujemy zlecenia na uroczystości odbywające się jedynie w weekendy.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: Usługi muzyczne "Fire Voice" | Projekt strony: ziGa & Criss. 2021.
planuemywesele
planuemywesele